OFERTA PRACY

Psychoterapeuta / Psychoterapeutka

Krakowskie Przedmieście 8, Śródmieście, Warszawa

Informacje

Ikonka lokalizacji
Ikonka przedstawiająca umowę
część etatu
Ikonka przedstawiająca pracę
umowa zlecenie, kontrakt b2b
Ikonka przedstawiająca wypłatę
8 000 – 14 998 zł netto (+ VAT) / mies.

Zadania

  • Przeprowadzanie sesji terapeutycznych z pacjentami mających problemy emocjonalne, mentalne lub interpersonalne
  • Diagnozowanie problemów psychicznych i opracowywanie planów terapeutycznych
  • Pomaganie pacjentom w lepszym zrozumieniu siebie i swoich problemów
  • Ustalanie celów terapeutycznych i monitorowanie postępów pacjentów
  • Wspieranie pacjentów w radzeniu sobie ze stresem, traumą, depresją, lękiem i innymi problemami psychicznymi
  • Praca z pacjentami w grupach terapeutycznych lub rodzinnych
  • Współpraca z innymi specjalistami, takimi jak lekarze psychiatrzy, psycholodzy, pracownicy socjalni, w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom
  • Utrzymywanie standardów etycznych i stosowanie się do zasad poufności w kontaktach z pacjentami

Nasza oferta

  • praca w zaangażowanym interdyscyplinarnym zespole
  • możliwość pracy hybrydowej
  • superwizje
  • szkolenia, spotkania
  • możliwości rozwoju, szkoleń, zdobycie dodatkowych kwalifikacji
  • komfortowe warunki pracy
  • przyjazna atmosfera pracy

Nasze oczekiwania

  • Posiadanie wykształcenia magisterskiego lub wyższego w dziedzinie psychologii lub psychoterapii
  • Ukończenia specjalistycznego szkolenia z zakresu psychoterapii
  • Posiadania certyfikatu uprawniającego do prowadzenia praktyki psychoterapeutycznej
  • Doświadczenia w pracy z pacjentami w różnym wieku i z różnymi problemami psychicznymi
  • Umiejętności analizy i diagnozowania problemów psychicznych u pacjentów
  • Umiejętności budowania zaufania i empatii w relacji terapeutycznej
  • Umiejętności prowadzenia sesji terapeutycznych w sposób profesjonalny i skuteczny
  • Umiejętności pracy w zespole interdyscyplinarnym
  • Ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i wiedzy poprzez udział w szkoleniach i superwizjach
  • Aplikuj do Galileo Medical!

    Wyślij maila z załączonym CV na biuro@galileomedical.pl