OFERTA PRACY

Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka

Wielicka 40, Mokotów, Warszawa

Informacje

Ikonka lokalizacji
Ikonka przedstawiająca umowę
część etatu
Ikonka przedstawiająca pracę
umowa zlecenie, kontrakt b2b
Ikonka przedstawiająca wypłatę
6 000 – 10 000 zł brutto / mies.

Zadania

  • Wykształcenia kierunkowego związane z fizjoterapią.
  • Mile widziane dodatkowe kursy masażu w tym KOBIDO.
  • Doświadczenia zawodowego w pracy z pacjentami z różnymi schorzeniami.
  • Znajomości nowoczesnych metod terapeutycznych.
  • Umiejętności analizowania i diagnozowania problemów zdrowotnych pacjentów.
  • Komunikatywności i empatii w kontakcie z pacjentami.
  • Umiejętności pracy w zespole interdyscyplinarnym.
  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji terapeutycznych.
  • Chęci do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwijania zawodowego.

Nasza oferta

Nasze oczekiwania

  • Przeprowadzanie diagnozy i oceny stanu zdrowia pacjenta w celu określenia planu terapeutycznego
  • Projektowanie oraz prowadzenie indywidualnych programów terapeutycznych dla pacjentów z różnymi schorzeniami i urazami
  • Wykonywanie różnorodnych technik fizjoterapeutycznych, takich jak masaże, ćwiczenia terapeutyczne, elektroterapia czy krioterapia
  • Edukacja pacjentów dotycząca własnej kondycji fizycznej, zapobiegania kontuzjom oraz odpowiednich ćwiczeń
  • Monitorowanie postępów pacjentów oraz wprowadzanie ewentualnych zmian do planu terapeutycznego
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz raportowanie stanu pacjenta lekarzowi prowadzącemu
  • Współpraca z innymi specjalistami medycznymi w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom
  • Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach w celu podnoszenia kwalifikacji i śledzenia nowych trendów w dziedzinie fizjoterapii

Wyślij maila z załączonym CV na biuro@galileomedical.pl